Hakkımızda

Teknoloji dünyasının kalbinin attığı Silikon Vadisi’ndeki 12 yıllık deneyimin ardından 2010 yılında San Francisco’da kurulan Krati Yazılım ve Danışmanlık, 2011 yılında Türkiye’de kuruldu. Yazılım ve Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti veren Krati, hareketli pazarda kalite ve Time-to-Market konusunda müşterilerine en iyi hizmeti vererek işlerine değer katmayı hedefller. 

                                               

Erol Bicioğlu

Kurucu Ortak

1998 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olmasının ardından Boston’da bulunan Northeastern Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği üzerine yüksek lisans yaptı. Öğreniminin ardından Amerika’da çeşitli firmalarda üç sene boyunca Bilgisayar Mühendisi olarak görev alan Bicioğlu, hastane otomasyonları üzerinde uzmanlaşmış Eclipsys firmasına Proje Yöneticisi olarak atandı. 6,5 sene Eclipsys’te çalıştıktan sonra 2010 yılında Silikon Vadisi’nde kendi şirketini kurdu. 2011 yılında Türkiye’ye dönüş yapmasıyla kurmuş olduğu Krati Yazılım’ı da Türkiye’ye taşıdı. Yazılım Danışmanı olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Meltem Bicioğlu

Kurucu Ortak – Dijital Pazarlama Uzmanı

Türkiye’de Pazarlama bölümünden mezun olmasının ardından eğitimine Londra’da devam etti. İki sene süresince Londra’da Pazarlama okudu. Türkiye’ye döndükten sonra Arena Bilgisayar ve Fideltus İnşaat firmalarının Pazarlama İletişimi Departmanlarında görev aldı. 2009 yılında Amerika’da Sosyal Medya ve Proje yönetimi üzerine eğitim almasının ardından kurucu ortağı olduğu Krati’de Sosyal Medya Danışmanı olarak şirketlere hizmet veriyor.