Hizmetlerimiz

Yazılım Danışmanlığı

Kuruluşların teknolojiye giderek daha bağımlı geldiği bu günlerde, bir yazılım danışmanı tarafından alınan destek ile yazılım sistemlerinin geliştirilmesi varolan bazı pozisyonların ve giderlerin gereksiz olduğunu ortaya koyuyor. İşletmenizin ihtiyaçlarını inceleyerek, verimliliği arttırmak ve iş gücü maliyetlerini en aza indirmek amacıyla yazılım çözümleri ve profosyonel öneriler sunuyoruz.

 

Mobil Uygulama Geliştirme

Akıllı telefon kullanıcılarının her gün hızla artmasıyla, mobil cihazlarda firmaların kaliteli uygulamalarının varolması başarılı bir pazarlama kampanyası için sadece önemli değil, gerekli hale geliyor. Cihazlar için özel oluşturulan bir platform üzerinde, hedef kitleniz web üzerinde dolaşıp zaman kaybetmek yerine ürünleriniz ve hizmetlerinize hızlı erişim sağlayabiliyor.

Krati Yazılım tarafından geliştirilmiş mobil uygulama örneklerini için TIKLAYINIZ!

 

Sosyal Medya Danışmanlığı

Hedef kitleniz birçok dijital platformda bilgi paylaşımı yapıyor.
Onlara yetişmek için siz hazır mısınız?

Önce firmanızı tanımakla başlıyor, sonrasında web sitenizin trafiğini arttırmak, online itibarınızı güçlendirmek, hedef müşterilerinizin ilgisini çekmek ve daha fazla pazar payı yakalamanız için size firmanıza özel dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri sunuyoruz.

İletişim formumuzu doldurun, Sosyal Medya Danışmanımız sizi arasın..


Kurumsal Blog ve Websitesi Geliştirme